šéfkuchař Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hybernská 1674, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 lety
Aktualizováno před 3 lety

Společnost HMG s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Šéfkuchaři v hotelových restauracích.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hotel KING DAVID, Hybernská 42, Praha 1, 110 00
Prvotní kontakt: telefonicky - 246090400 v pracovní dny 9-18 hod, email - akvm@akvm.cz
Pozice šéfkuchaře specializující se na kosher kuchyni, požadujeme - schopnost samostatné přípravy kosher pokrmů, znalost a praxi s vedením kosher kuchyně, znalost hebrejštiny a angličtiny slovem i písmem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

HMG s.r.o.

Kontaktní osoba:
JuDr. Jana Vyšanská   +420 246 090 400

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HMG s.r.o. (IČO 25734008, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.