řidič smluvní přepravy osob / vhodné i pro absolventy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Umbrella Star, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : PRAHA / KONTAKT : MARTIN DVOŘÁK - TEL. : 724 189 198 (8-20h) / E-MAIL : martin.dvorak@umbrellastar.cz
SMLUVNÍ PŘEPRAVA OSOB - SK. - B NA FIREMNÍ AUTO, VELMI DOBRÁ ZNALOST PRAHY, ALESPOŇ ČÁSTEČNÁ ZNALOST AJ, VÝPIS RT, ČASOVÁ FLEXIBILITA.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

Kontakt

Umbrella Star, s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Dvořák   +420 724 189 198

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Umbrella Star, s.r.o. (IČO 04925092), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.