Geodet/-ka, stavební technik/-čka Nová Paka

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykovo náměstí 20, Nová Paka, Královéhradecký

Společnost Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kartografové, zeměměřiči a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

GEODET/-KA, STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zpk@zpk.cz.
Požadujeme ŘP skup. B. Je třeba mít počítačové vlohy.
Jedná se o geodetické práce pro katastr nemovitostí, eventuálně stavební jednoduché pasporty pro projektové a inženýrské subjekty a občany v rámci okresů převážně Jičín, Trutnov, Semily s denním návratem. Vzhledem ke specifikaci sami zacvičíme. Vše probíhá digitální formou mezi našimi 5-ti pracovišti, Katastrálními úřady a ostatními.
K základní mzdě nabízíme měsíční odměny, zaplacené cesty k dojíždění do práce a zpět, diety, stravenky, náhrada za první 3 dny nemoci i bez návštěvy lékaře.

Kontakt

Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Šolc   +420 603 492 741

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.