Samostatný technický pracovník/ce - servis sítí elektronických komunikací ( sek )

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost InfoTel, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Pozice:Samostatný technický pracovník/ce - servis sítí elektronických komunikací ( SEK )
Pro naši společnost zabývající se kompletní realizací zakázek v oblasti telekomunikací hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici:
Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK)
Náplň práce:
- Odstraňování poruch - instalace služeb (video, hlas, data)
Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro,
- osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice - Vyhl. 50/1978 Sb., § 6 (pracovník pro samostatnou činnost),
- řidičský průkaz sk. B,
- znalost práce s PC na úrovni (Microsoft office),
- znalost AJ je výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí,
- stravenky,
- 13. a 14. mzdu dle výsledků hospodaření společnosti,
- příspěvek na penzijní či životní pojištění
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč
V případě zájmu o toto pracovní místo své profesní životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: zamestnani@infotel.cz

Kontakt

InfoTel, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Ivana Kašparová   +420 544 422 173

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) InfoTel, spol. s r.o. (IČO 46981071), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.