Pipeline developer/director Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Korunní 810, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Progressivefx s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: Korunní 810/104,101 00 Praha 10-Vinohrady
Kontakt: Brandová Adéla, e-mail: office@pfx.tv - zasílejte své CV

Postprodukční studio PFX hledá Pipelin Developera

Požadavky: 3 a více let zkušeností jako pipeline technical developer, schopnost analyzovat a řešit problémy, znalosti a zkušenosti s Py\thonem a PyQt, znalost vizuálních efektů pepeliny, APIS, Maya softwaru Nuke a Houdini, dobré komunikační schopnosti, znalost anglického jazky, samostatnost.

Nabízíme zázemí stále se rozrůstajícího postprodukčního studia, odpovídající platové ohodnocení, práce v mladém koletivu.

Kontakt

Progressivefx s.r.o.

Kontaktní osoba:
Adéla Brandová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Progressivefx s.r.o. (IČO 24258482), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.