Konzultant/ka erp Prostějov

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Šárka 1907, Prostějov, Olomoucký

Společnost BüroKomplet, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Životopisy zasílejte na email Lrusarova@ikomplet.cz. Požadavky: ŘP sk. B podmínkou, nejsou nutné žádné jazyk. znalosti jen dobrá znalost českého pravopisu, znalost firemního procesu, ideálně znalost procesu výroby, výhodou je znalost MS SQL, znalost práce na PC min. v rozsahu MS Office.
Nabízíme: stravenky, služební vozidlo, notebook, neomezené provizní odměny, moderní zrekonstruované sídlo firmy s luxusním vybavením pracovních míst, pružná pracovní doba.

Kontakt

BüroKomplet, s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Rušarová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BüroKomplet, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BüroKomplet, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.