Laborant/ka Vestec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 595, Vestec, Středočeský

Společnost Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 595, 252 50 Vestec
kontakt: Fencl Vladimír Ing., tel.: 296809385, e-mail: fencl@umch.cz
Práce v chemické laboratoři, obsluha experimentálních přístrojů, starost o běžný chod laboratoře.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i.Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Fencl   +420 296 809 385

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. (IČO 61389013), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.