Traktorista/ka do rostlinné výroby Dobrá Voda u Hořic

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 210, Dobrá Voda u Hořic, Královéhradecký

Společnost Zemědělské družstvo Podchlumí Dobrá Voda hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů.

Popis pracovní pozice

TRAKTORISTA/KA DO ROSTLINNÉ VÝROBY
Obsluha moderní zemědělské techniky, odměna dle schopností a ochoty pracovat 400 – 450 tis.
Kč/rok, požadujeme ŘP sk. T, požadujeme zodpovědnost, samostatnost, kladný vztah k práci,
spolehlivost, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu. Praxe v oboru vítána.
Kontakt osobně Dobrá Voda u Hořic po tel. dohodě od 7:00-16:00 hod. Možno také telefonicky na tel: 775 554 144 Ing. Horník (7:00-18:00 hod), případně e-mail: zdpodchlumi@dobrovodskezeli.cz

Kontakt

Zemědělské družstvo Podchlumí Dobrá VodaKontaktní osoba:
Ing. Luboš Horník, Prokurista, ředitel   +420 775 554 144,493 654 764

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zemědělské družstvo Podchlumí Dobrá Voda (IČO 00125474), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.