Učitelé/učitelky anglického jazyka Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karenova 1138, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Slavíček - hudební mateřská škola s angličtinou s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v přípravných třídách základních škol.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Karenova č.p. 1138/14, Košíře, 150 00 Praha 5
Kontakt: Topolánková Hana PhDr., e-mail: toppiti@gmail.com, Tel. fyz. pracoviště: 737173218
osobně na adrese Karenova č.p. 1138/14, Košíře, 150 00 Praha 5 pá 8-16

Péče o děti (2-6 let), výuka anglického jazyka.
Zaměstnanecké výhody: ubytování

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Slavíček - hudební mateřská škola s angličtinou s.r.o.Kontaktní osoba:
PhDr. Hana Topolánková   +420 778 779 809

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Slavíček - hudební mateřská škola s angličtinou s.r.o. (IČO 28143671), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.