Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) Praha

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Vojanky 1271, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Velvyslanectví Království Saúdské Arábie hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Košíře, 150 00, U Vojanky č.p. 1271/21
Kontakt: Altalaa, e-mail: resaf@saudiembassy, Cv+ reference zašlete e-mailem
Pro rezidenci velvyslance hledáme extrémně šikovné pomocníky pro úklid domu, zahrady, aut a výpomoc v kuchyni (vysoké nároky). Znalost arabské kuchyně a zvyklostí podmínkou. Zkušenosti a reference z podobného zaměstnání. Komunikace v anglickém či arabském jazyce.
Cizí servery prosím nepřebírat tuto nabídku!!!

Kontakt

Velvyslanectví Království Saúdské Arábie

Kontaktní osoba:
Altalaa

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Velvyslanectví Království Saúdské Arábie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Velvyslanectví Království Saúdské Arábie o smazání nebo o opravu osobních údajů.