Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Vojanky 1271, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Velvyslanectví Království Saúdské Arábie hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Košíře, 150 00, U Vojanky č.p. 1271/21
Kontakt: Altalaa, e-mail: resaf@saudiembassy, Cv+ reference zašlete e-mailem
Pro rezidenci velvyslance hledáme extrémně šikovné pomocníky pro úklid domu, zahrady, aut a výpomoc v kuchyni (vysoké nároky). Znalost arabské kuchyně a zvyklostí podmínkou. Zkušenosti a reference z podobného zaměstnání. Komunikace v anglickém či arabském jazyce.
Cizí servery prosím nepřebírat tuto nabídku!!!

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Velvyslanectví Království Saúdské ArábieKontaktní osoba:
Altalaa  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Velvyslanectví Království Saúdské Arábie (IČO 11111111), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.