Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) Praha

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Řehořova 1025, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Mgr. Karla Sirota, MBA hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Řehořova 18, Praha 3
kontakt: emailem: schonauerova@medstaff.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Mgr. Karla Sirota, MBAKontaktní osoba:
Karolína Schönauerová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mgr. Karla Sirota, MBA (IČ 06105475), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.