Prodavač - vedoucí prodejny Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Moráni 1957, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Martin Tichý hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
PRODEJNA POTRAVIN - ŽABKA, Na Moráni 1957/5, 128 00 Praha
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky, e-mailem, osobně na tel.: čísle - 773 479 281 nebo e-mailem: martintichy@volny.cz předem po telefonické dohodě
Upřesňující informace:jedná se o prodej na pokladně o zodpovědnost za chod prodejny - objednávání zboží, doplňování zboží, docházku zaměstnanců.
Hledám pracovitého a zodpovědného člověka !!!!!
Prosím nabízet volné místo v Praze 1,2,3,4 a 10
Zaměstnanecké výhody: motivační odměny z prodeje

Kontakt

Martin TichýKontaktní osoba:
Martin Tichý   +420 773 479 281

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Martin Tichý (IČO 60842636), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.