Všeobecná sestra bez osvědčení Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 240 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na hranicích 674, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Domov pro seniory Nová slunečnice hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení.

Popis pracovní pozice

Místo práce: Na hranicích č.p. 674/18, Praha 8
tel.: 774 266 029, e-mail: ajirova@dd-bohnice.cz

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- práci v příjemném pracovním prostředí
- výhodné závodní stravování
- odpovídající mzdové ohodnocení
- osobní ohodnocení
- čtvrtletní odměny
- proplácení přesčasů

Požadujeme:
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- práce na PC, především MS Word
- spolehlivost, pečlivost, trpělivost, zodpovědnost
- kladný vztah k seniorům
- praxe v domově pro seniory výhodou

Kontakt

Domov pro seniory Nová slunečnice

Kontaktní osoba:
Andrea Jírová, staniční sestra   +420 774 266 029

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Nová slunečnice (IČO 71294287), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.