Administrativní pracovník/ice Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zdeňka Fibicha 1590, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský

Společnost PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Zdeňka Fibicha 1590, Brandýs n.Labem; kontaktujte na tel.: 773699918, nebo e-mail: barbora.arvayova@pab-makler.cz

Požadujeme:
- občanskou bezúhonost
- znalost práce na PC – práce s Internetem a MS Office
- schopnost a snahu učit se novým věcem
- samostatnost, flexibilitu a vůli dosáhnout vytyčeného cíle
- komunikační a prezentační schopnosti a dovednosti
- pečlivost a odpovědnost.
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Kontakt

PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Barbora Arvayová   +420 773 699 918

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. (IČO 49822357), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.