Cpm konzultant Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Evropská 2588, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Sophia Solutions, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Evropská 2588/33a, 160 00 Praha 6
Prvotní kontakt: telefonicky - 773745826 9-17 hod, email - vladislav. hanak@sophias.cz
Práce s PC minimálně uživatelská úroveň (MS Office, MS Windows apod.). Znalost databázových systémů (Oracle, SAP, IBM,MS SQL apod.). Znalost technologií Oracle Hyperion, IBM Cognos TM nebo SAP BPC výhodou. Řidičský průkaz sk. B.
Výhody - příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Kontakt

Sophia Solutions, s.r.o.Kontaktní osoba:
Vladislav Hanák   +420 773 745 826

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Sophia Solutions, s.r.o. (IČO 26736471), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.