Java developer- fronted Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Türkova 2319, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Cleverbee solutions s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Türkova č.p. 2319/5b
Chodov
149 00 Praha 415

Kontaktní osoba:
Pečená Jitka, tel. 773 931 003
email: j.pecena@cleverbee.com

Požadavky:
J2EE, Javascript, CSS, HTML, XML, JSP/JSR311/JSR168 Portlets/Spring MVC, znalost SQL
Středně pokročilá znalost AJ

Náplň práce:
Vývoj frontendových částí aplikací
Spolupráce na analýze a návrhu klientských řešení
Aplikační podpora a úpravy; tvorba technických dokumentací
Udržování a prohlubování technického know-how

Zaměstnanecké výhody:
Prostor pro seberealizaci a kariérní růst
Přístup k nejmodernějším technologiím a práci na zajímavých projektech
Zázemí a podporu perspektivní společnosti
Zajímavou a samostatnou práci, dlouhodobou perspektivu

Kontakt

Cleverbee solutions s. r. o.

Kontaktní osoba:
Pečená   +420 773 931 003

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Cleverbee solutions s. r. o. (IČO 26424525), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.