Programátoři - automatizace Prostějov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 837, Prostějov, Olomoucký

Společnost AMF Reece CR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Životopis zasílejte na e-mail kkratky@amfreece.cz. Více informací sdělí pan. Ing. Krátký tel.: 582 309 351, 777 268 219. Požadavky: praxe v oboru výhodou, analytické myšlení, schopnost algoritmizace, znalost programovacího jazyka, znalost PLC OMRON/MITSUBISHI výhodou, týmová spolupráce, anglický jazyk - výhodou, řidičský průkaz sk. B - výhodou. Pracovní doba Po-Pá 6:00-14:30 hod. - možnost úpravy. Pracoviště: Tovární č.p. 837/9c, Vrahovice

Kontakt

AMF Reece CR, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Kamil Krátký   +420 582 309 351,777 268 219

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMF Reece CR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMF Reece CR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.