Vývojáři softwaru Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 44 256 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Skype Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Adresa: Praha
Kontakt: Mejtský Miroslav, tel.: 604298953, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com
Požadavky: ukrajinština na úrovni rodilý mluvčí, výhodou.
Magisterské vzdělání v oboru programového zabezpečení automatizovaných systémů.
Zájemci nechť zašlou svůj struturovaný životopis s motivačním dopisem na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Kontakt

Skype Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Miroslav Mejtský   +420 604 298 953

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Skype Czech Republic s.r.o. (IČO 27625559), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.