Vývojáři softwaru Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Štefánikova 13, Praha, Hlavní město Praha

Společnost CompuNet s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Štefánikova č.p. 13/43
Kontakt: Kolarova Miroslava, tel.: 257211846, e-mail: kolarova@computer.cz
Frontend developer - javascript, css, angularjs, HTML5
Backend developer - python, PHP, laravel, bash, knowledge of linux system

Kontakt

CompuNet s.r.o.Kontaktní osoba:
Miroslava Kolarova   +420 257 211 846

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CompuNet s.r.o. (IČO 27608514), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.