Vývojáři softwaru Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 50 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pikrtova 1737, Praha, Hlavní město Praha

Společnost AVAST Software a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

MVP: Pikrtova č.p. 1737/1a, Nusle
Kontakt: Petrickova Jitka, e-mail: petrickova@avast.com

Vývoj softwarových komponent podle specifikace, dokumentace vytvářeného kodu, spolupráce na návrhu, SW komponent, vývoj podpůrných nástrojů pomocí skriptovacích jazyků, testování vlastního kodu, případně vývoj komponent testovacího prostředí, anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího podmínkou.
Výhody: firemní kantýna, multisport karta, cafeteria, 5 dní dovolené navíc.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

AVAST Software a.s.Kontaktní osoba:
Jitka Petrickova  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AVAST Software a.s. (IČO 27636917), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.