Zdravotní sestra

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Elimat investment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha - Anděl

Centrum estetické péče Platan Clinique hledá zdravotní sestry na HPP. Práce spočívá v poskytování nadstandartní péče vybrané klientele, kterou obsluhujeme pomocí několika špičkových přístrojů.
Požadavky: spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, felxibilita, proklientský přístup, praxe v oboru dermatologie nebo kosmetiky výhodou.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí na Andělu (Praha), možnost pružné pracovní doby, 5 týdnů dovolené.
Životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: slaba@platanclinique.cz.

Kontakt

Elimat investment s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Slabá  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elimat investment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elimat investment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.