Sádrokartonáři, montéři suchých staveb. Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Zlín, Zlínský

Společnost APT Solution, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb.

Popis pracovní pozice

Práce ve Zlínském kraji.
První kontakt telefonicky na čísle 721 516 500 v pracovních dnech mezi 8-14!!!
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

APT Solution, s.r.o.Kontaktní osoba:
Slabíková   +420 721 516 500

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) APT Solution, s.r.o. (IČO 02224526), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.