Zedník Ostrava

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jaromíra Matuška 54, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost BAUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

ZMK

Místo výkonu práce: Ostrava, příp. Frýdek - Místek

Požadujeme: alespoň základní zkušenosti s prací zedníka, spolehlivost

První kontakt telefonicky mezi 7 - 18. hodinou na č. 603 219 898.
E-mail: baus@baus.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BAUS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Sergiy Ginkul   +420 603 219 898od7-18hod.

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BAUS, spol. s r.o. (IČO 25367951), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.