Obchodní zástupce

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Future Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : PARDUBICE / KONTKAT : ROMANA ŠTĚPÁNOVÁ - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM !!! r.stepanova@futurerecruintment.cz
Náplní práce je identifikace nových obchodních příležitostí v přiděleném regionu, aktivní oslovování nových zákazníků, rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, odpovědnost za plnění prodejních plánů, vytváření obchodních nabídek, zajištění objednávek, analýza trhu, monitoring konkurence a pravidelný reporting.
Požadujeme SOU/SŠ vzdělání, praxe na obdobné obchodní pozici, oblast stavebnictví podmínkou (TZB, stavební směsi a produkty apod.) velmi dobré komunikační schopnosti, proaktivní přístup, tah na branku, spolehlivost, ŘP B - aktivní řidič, uživatelskou znalost MS Office.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.
Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: r.stepanova@futurerecruitment.cz

Kontakt

Future Recruitment s.r.o.Kontaktní osoba:
ROMANA ŠTĚPÁNOVÁ  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Future Recruitment s.r.o. (IČO 27580598), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.