Zdravotní sestra, zubní instrumentářka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Rodina Stomatologie s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní instrumentáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 4, Soukalová 3355, sídlo: Jabloňová 2136/11, Praha 10
Kontaktní osoba: Popovych Taras, e-mail: tarpop3355@gmail.com
Požadavky: práce s PC, zdravotní průkaz, pozice vhdná pro absolventy a OZP

Kontakt

Rodina Stomatologie s.r.o.Kontaktní osoba:
Taras Popovych  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Rodina Stomatologie s.r.o. (IČO 02712164), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.