Zubní instrumentáři Praha

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dělnická 1020, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Omni Dent Clinic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní instrumentáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Dělnická 1020/54, Praha 7
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu dr.shmadiuk@gmail.com
Kontaktní osoba: pan Vitalii Shmadiuk
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Dokonalá znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
Výhoda znalosti ruského jazyka
Kurz zubní instrumentářky
Datum nástup od 1.11.2017 (po domluvě)

Kontakt

Omni Dent Clinic s.r.o.Kontaktní osoba:
Vitalii Shmadiuk   +420 778 088 115

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Omni Dent Clinic s.r.o. (IČO 04834577), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.