Zubní lékař/stomatolog Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolovská 535, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Dental Vita s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Sokolovská č.p. 535/147, Libeň, 180 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Kryčfalušijová Ljubov, tel.: 608830737, e-mail: info@dentalvita.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Dental Vita s.r.o.Kontaktní osoba:
Ljubov Kryčfalušijová   +420 608 830 737

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dental Vita s.r.o. (IČO 24152625), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.