Zubní lékaři bez specializace Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Štefánikova 18, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Anděl Dent s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Štefánikova č.p. 18/25, Smíchov, 150 00 Praha 5
kontakt: Mitko Elena, tel.: 608168678, e-mail: info@andel-dent.cz
Práce v zubní ordinaci v centru Prahy. Dostupnost metra B Anděl, tramvajová zastávka 1 min.
jazyk: čeština, angličita (pokročilý)

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Anděl Dent s.r.o.Kontaktní osoba:
Elena Mitko   +420 608 168 678

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Anděl Dent s.r.o. (IČO 27637808), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.