Zubní lékař/ka Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 17. listopadu 1790, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost PRAKTIK DENTS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace.

Popis pracovní pozice

ZMK

Místo výkonu práce: 17. listopadu 1790/5, Ostrava - Poruba

V případě zájmu se dostavte osobně nebo pište na e-mail.

Práce zubní/ho lékaře/ky v soukromé zubní ordinaci.
Zaměstnanecké výhody: firemní auto.

Kontakt

PRAKTIK DENTS s.r.o.Kontaktní osoba:
MUDr. Jiří Dlouhý  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRAKTIK DENTS s.r.o. (IČO 03527506), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.