Technik zkušební laboratoře Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Prosecká 412, Praha, Hlavní město Praha

Společnost QUALIFORM, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní technici.

Popis pracovní pozice

Kontakt e-mail: vymyslicky@qualiform.cz
Práce při provádění zkoušek stavebních hmot v laboratoři a na stavbách.
min. SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického zaměření (stavební apod...)
Aktivní řidič sk. B
Aktivní práce na PC (MS Office)
Zkušenost s prací v laboratoři výhodou
Vyžadujeme pečlivost, samostatnost, dochvilnost, časovou flexibilitu, logické myšlení

Kontakt

QUALIFORM, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Petr Vymyslický  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) QUALIFORM, a.s. (IČO 49450263), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.