Pracovník/ce pro práci s rostlinami Haňovice

Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 18, Haňovice, Olomoucký

Společnost Zemědělské družstvo Haňovice hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Haňovice č.p. 18. Skleníky Haňovice. Nástup možný ihned.
Pracovní náplň: vyvazování rostlin; spouštění rostlin; řezání listů; pomocná práce s rostlinami. Schopnosti: spolehlivost, pečlivost, pracovitost, dochvilnost, schopnost pracovat v týmu.
Co nabízíme: 5 týdnů dovolené; dotované stravování na pracovišti; po odpracovaném roce možnost příspěvku na penzijní či životní pojištění; možnost 13. platu; moderní a čisté pracovní prostředí.
Praxe: v zemědělství/rostlinné výrobě výhodou, není však podmínkou. Pracovní doba: 6:00 - 14:30 (pracovní doba se může měnit dle ročního období, nerovnoměrně rozložena).
V případě zájmu zašlete svůj životopis POUZE na email skleniky@zdhanovice.cz, telefonní kontakt +420 702 086 113 Tereza Pokorná.

Kontakt

Zemědělské družstvo HaňoviceKontaktní osoba:
Tereza Pokorná   +420 702 086 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zemědělské družstvo Haňovice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zemědělské družstvo Haňovice o smazání nebo o opravu osobních údajů.