Stavbyvedoucí Držovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sebastiniho 439, Držovice, Olomoucký

Společnost GAMA stavby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební inženýři výstavby budov.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. VHODNÉ PRO ABSOLVENTY. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Žouželková Helena tel.: 775 984 890 nebo zašlete životopis na e-mail: helena@gamastavby.cz.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, obor pozemní stavby výhodou (ne podmínkou), praxe není podmínkou - zaučíme, koordinace a kompletace staveb výhodou (ne podmínkou), samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B a dobrou znalost práce na PC.
Náplň práce: zaměření na řízení a organizaci stavebně montážních prací na svěřeném úseku stavby, koordinaci prací firemního týmu a subdodavatelů, materiálové a technické zabezpečení stavby dodržování technologických postupů a zajišťování provádění průkazních a kontrolních zkoušek u jednotlivých pracovních postupů.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, skvělý kolektiv a dobré pracovní podmínky, zajímavé finanční ohodnocení, nástup možný po dohodě. PD: 7:00-15:30 hod.
Pracoviště: Sebastiniho 2, Držovice

Kontakt

GAMA stavby s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Helena Žouželková   +420 775 984 890

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GAMA stavby s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GAMA stavby s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.