Obchodní zástupce (60.000 - 90.000) - hledáme začátečníky i zkušené zástupce, provize vyplácíme týdně! Mladá Boleslav

Plat: 60 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský

Nemáte předchozí zkušenosti nebo je naopak chcete pořádně zúročit? Zkuste to s námi. Vše vás naučíme, provize vyplácíme týdně - již od prvního týdne!

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- oslovování základních a mateřských škol v rámci přiděleného regionu
- komunikace s řediteli a učiteli škol
- prezentace a distribuce edukačních publikací

Požadujeme:
- řidičský průkaz + vlastní vůz
- příjemné vystupování
- samostatnost, aktivní přístup

Nabízíme:
- atraktivní finanční ohodnocení, provize vyplácíme týdně
- osvědčený systém prodeje, nepotřebujete předchozí praxi
- vlastní rozvržení pracovní doby, možno i při MD nebo při studiu
- kvalitní a žádané produkty, vysoká úspěšnost prodeje
- stabilní a smysluplné zaměstnání

Kontakt

EDUCA KIDS s.r.o.

Kontaktní osoba:
Roman Pech

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.