Centrum sociálních služeb Praha přijme do Krizového centra RIAPS psychiatra na pracovní pozici Vedoucí lékař lůžkového oddělení Praha 3

Centrum sociálních služeb Praha (CSSP) je příspěvkovou organizací hlavního města Prahy, které je jeho zřizovatelem. Tato organizace poskytuje prioritně terénní, ambulantní i pobytové služby široké škále osob v tíživé životní nebo sociální situaci. Rozsah služeb realizovaných CSSP zahrnuje služby především z oblasti sociální, ale jeho nedílnou součástí jsou také některé ze služeb zdravotnických, informačních apod. Zároveň CSSP zaměřuje svou činnost i na sféru odborného vzdělávání a metodickou a koncepční aktivitu v oblasti sociálních služeb na území Prahy.CSSP bylo založeno v roce 1998, a to spojením několika do té doby samostatných rozpočtových organizací. V průběhu své existence se tato organizace výrazně rozšířila, a to jak v počtu jednotlivých pracovišť, tak výrazně i v rozsahu nabízených služeb a v šíři škály osob, jimž své služby poskytuje. V současné době je tak CSSP jednou z největších sociálních organizací v hlavním městě Praze a také pevně ukotveným systémem vzájemně provázané a navazující pomoci občanům. Služeb CSSP nevyužívají jen občané hlavního města Prahy, ale lidé z celé České republiky a často i cizinci.

Plat: 55 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chelčického 39/842, Praha 3, Hlavní město Praha

Popis pracovní pozice

Centrum sociálních služeb Praha přijme do Krizového centra RIAPS psychiatra na pracovní pozici Vedoucí lékař lůžkového oddělení

 Pracovní náplň:

Vedení terapeutického týmu lůžkového oddělení

Konzultace s klienty na LO a v DS

 

 Požadujeme:

VŠ vzdělání, všeobecné lékařství

Atestace z psychiatrie

Zájem o krizovou intervenci a psychoterapii

Spolehlivost a vstřícný přístup ke klientům

 Nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení / 55 000 Kč

Práci v přátelském kolektivu

6 týdnů dovolené

Příspěvek na stravu

Finanční podpora dalšího vzdělávání

Studijní volno

Sick days

Pracovní smlouva – úvazek  0,8 - 1,0

 Místo výkonu práce: Krizové centrum RIAPS, zdravotnické zařízení Chelčického 39/842 Praha 3

Nástup: ihned, dohodou

  Své žádosti s životopisem zasílejte do 28. 2. 2018 na email: dana.kollarova@csspraha.cz

 CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.

 

Kontakt

Centrum sociálních služeb Praha

Žilinská 2769/2
Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Kollárová   734765554

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.