Centrum sociálních služeb Praha přijme vhodného kandidáta/ku na pozici „Psychiatr“ do ambulance Krizového centra RIAPS Praha 3

Centrum sociálních služeb Praha (CSSP) je příspěvkovou organizací hlavního města Prahy, které je jeho zřizovatelem. Tato organizace poskytuje prioritně terénní, ambulantní i pobytové služby široké škále osob v tíživé životní nebo sociální situaci. Rozsah služeb realizovaných CSSP zahrnuje služby především z oblasti sociální, ale jeho nedílnou součástí jsou také některé ze služeb zdravotnických, informačních apod. Zároveň CSSP zaměřuje svou činnost i na sféru odborného vzdělávání a metodickou a koncepční aktivitu v oblasti sociálních služeb na území Prahy. CSSP bylo založeno v roce 1998, a to spojením několika do té doby samostatných rozpočtových organizací. V průběhu své existence se tato organizace výrazně rozšířila, a to jak v počtu jednotlivých pracovišť, tak výrazně i v rozsahu nabízených služeb a v šíři škály osob, jimž své služby poskytuje. V současné době je tak CSSP jednou z největších sociálních organizací v hlavním městě Praze a také pevně ukotveným systémem vzájemně provázané a navazující pomoci občanům. Služeb CSSP nevyužívají jen občané hlavního města Prahy, ale lidé z celé České republiky a často i cizinci.

Plat: 55 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chelčického 39/842, Praha 3, Hlavní město Praha

Popis pracovní pozice

Centrum sociálních služeb Praha přijme vhodného kandidáta/ku

na pozici „Psychiatr“ do ambulance Krizového centra RIAPS

Pracovní náplň:

Zajišťuje vstupní konzultace nových klientů

Provádí krizovou intervenci, psychiatrická vyšetření a psychoterapeutické konzultace

Podílí se na práci přijímacího a lůžkového oddělení

 Požadujeme:

VŠ vzdělání, všeobecné lékařství

Atestace z psychiatrie (případně těsně před atestační zkouškou)

Zájem o krizovou intervenci a psychoterapii

Spolehlivost a vstřícný přístup ke klientům

 Nabízíme:

Zajímavé platové ohodnocení od 55 000 Kč

Práci v přátelském kolektivu

6 týdnů dovolené

Příspěvek na stravu

Finanční podpora dalšího vzdělávání

Studijní volno

Sick days

Pracovní smlouva, doba neurčitá, úvazek 0,4 - 1,0

 Místo výkonu práce: Krizové centrum RIAPS, zdravotnické zařízení Chelčického 39/842 Praha 3

 Nástup: ihned, dohodou

 Své žádosti s motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 31.3.2018.

 na dana.kollarova@csspraha.cz

 CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.

Kontakt

Centrum sociálních služeb Praha

Žilinská 2769/2
Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Kollárová   734765554

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Centrum sociálních služeb Praha (IČ -), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.