Sociální pracovník/-ce Intervenčního centra Praha Praha 3

Centrum sociálních služeb Praha (CSSP) je příspěvkovou organizací hlavního města Prahy, které je jeho zřizovatelem. Tato organizace poskytuje prioritně terénní, ambulantní i pobytové služby široké škále osob v tíživé životní nebo sociální situaci. Rozsah služeb realizovaných CSSP zahrnuje služby především z oblasti sociální, ale jeho nedílnou součástí jsou také některé ze služeb zdravotnických, informačních apod. Zároveň CSSP zaměřuje svou činnost i na sféru odborného vzdělávání a metodickou a koncepční aktivitu v oblasti sociálních služeb na území Prahy. CSSP bylo založeno v roce 1998, a to spojením několika do té doby samostatných rozpočtových organizací. V průběhu své existence se tato organizace výrazně rozšířila, a to jak v počtu jednotlivých pracovišť, tak výrazně i v rozsahu nabízených služeb a v šíři škály osob, jimž své služby poskytuje. V současné době je tak CSSP jednou z největších sociálních organizací v hlavním městě Praze a také pevně ukotveným systémem vzájemně provázané a navazující pomoci občanům. Služeb CSSP nevyužívají jen občané hlavního města Prahy, ale lidé z celé České republiky a často i cizinci.

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chelčického 39/842, Praha 3, Hlavní město Praha

Popis pracovní pozice

Specializujeme se na pomoc ženám a mužům ohroženým domácím násilím a těm, kteří mají konfliktní vztahy se svými blízkými. Jsme součástí Centra sociálních služeb, příspěvkové organizace hl. města Prahy.

 

Jsme zavedená a respektovaná služba, kterou tvoří tým profesionálů z několika profesí – jsou mezi námi sociální pracovníci, psychologové a právníci.  V tuto chvíli bychom náš tým rádi posílili o dalšího sociálního pracovníka/pracovnici.

Více na www.intervencnicentrum.cz

 

 

Náplň práce:

 

přímá práce s klienty - odborné sociální poradenství pro osoby ohrožené domácím násilím podílení se na dalším rozvoji služeb a programů
spolupráce s dalšími organizacemi a koordinace mezioborové spolupráce s PČR, orgány sociálně-právní ochrany dětí a nestátními neziskovými organizacemi
komunikace s laickou i odbornou veřejností


Požadujeme:

zaujetí pro práci a schopnost empatické komunikace s klientem

znalost krizové intervence

schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, odpovědnost

organizační schopnosti
schopnost udržet si vlastní hranice
vyzrálost, schopnost sebereflexe

ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

Kvalifikační předpoklady:

VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce podle zákona 108/2001 Sb. o sociálních službách zkušenosti s lektorováním výhodou

Nabízíme:

smysluplnou, tvořivou a pestrou práci

samostatnou práci s klienty

prostor pro kreativitu a realizaci nových nápadů
malý a milý tým
dobré pracovní ohodnocení
příspěvek na vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days

pravidelné supervize

 Výše úvazku:

  0,8 – 1,0 

 Nástup: dohodou

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.

 Své žádosti zasílejte na dana.kollarova@csspraha.cz do 31.3.2018.Kontakt

Centrum sociálních služeb Praha

Žilinská 2769/2
Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Kollárová   734765554

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Centrum sociálních služeb Praha (IČO 70878277), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.