Sociální pracovník/-ce Intervenčního centra Praha Praha 3

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chelčického 39/842, Praha 3, Hlavní město Praha

Popis pracovní pozice

Specializujeme se na pomoc ženám a mužům ohroženým domácím násilím a těm, kteří mají konfliktní vztahy se svými blízkými. Jsme součástí Centra sociálních služeb, příspěvkové organizace hl. města Prahy.

Jsme zavedená a respektovaná služba, kterou tvoří tým profesionálů z několika profesí – jsou mezi námi sociální pracovníci, psychologové a právníci.  V tuto chvíli bychom náš tým rádi posílili o dalšího sociálního pracovníka/pracovnici.

Více na www.intervencnicentrum.cz

Náplň práce:

přímá práce s klienty - odborné sociální poradenství pro osoby ohrožené domácím násilím podílení se na dalším rozvoji služeb a programů
spolupráce s dalšími organizacemi a koordinace mezioborové spolupráce s PČR, orgány sociálně-právní ochrany dětí a nestátními neziskovými organizacemi
komunikace s laickou i odbornou veřejností

Požadujeme:

zaujetí pro práci a schopnost empatické komunikace s klientem

znalost krizové intervence

schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, odpovědnost

organizační schopnosti
schopnost udržet si vlastní hranice
vyzrálost, schopnost sebereflexe

ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

Kvalifikační předpoklady:

VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce podle zákona 108/2001 Sb. o sociálních službách zkušenosti s lektorováním výhodou

Nabízíme:

smysluplnou, tvořivou a pestrou práci

samostatnou práci s klienty

prostor pro kreativitu a realizaci nových nápadů
malý a milý tým
dobré pracovní ohodnocení
příspěvek na vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days

pravidelné supervize

 Výše úvazku:

  0,8 – 1,0

 Nástup: dohodou

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.

Kontakt

Centrum sociálních služeb Praha

Žilinská 2769/2
Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Kollárová   734765554

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.