číšník/servírka Hazlov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 45, Hazlov, Karlovarský

Společnost Na Gruntu s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: restaurace Na Gruntu, Lipná 45, Hazlov a restaurace Seeberg, Ostroh 2, Poustka. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup dle dohody. Pracovní doba v režimu turnusových služeb - krátký x dlouhý týden 10:00-22:00hod. Požadujeme: praxe v oboru, znalost německého jazyka, samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, čistý rejstřík trestů, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka. Nabízíme: práce v příjemném prostředí, ZÁKLADNÍ MZDA + PŘÍPLATKY, ODMĚNY, možnost ubytování, podnikové stravování, příspěvek na dopravu. Kontakt pro zájemce: prvotní kontakt pouze telefonicky, případně životopis na e-mail.

Kontakt

Na Gruntu s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavlína Kuráková   +420 731 494 523

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Na Gruntu s.r.o. (IČO 06219811), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.