Skladníci - kompletace bedýnek Psáry

Inzerát z úřadu práce
Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jesenická 513, Psáry, Středočeský

Společnost Ovoce do práce s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Jesenická 513, Dolní Jirčany

Prvotní kontakt:
- e-mail: info@ovocedoprace.cz

Upřesňující údaje:
- vybírat a kompletovat farmářské potraviny a ovoce do bedýnek, které si u nás zákazníci nakoupili
- kontrolovat kvalitu zboží
- naskladňovat přijaté zboží
- pečlivě kontrolovat, zda je v bedýnce vše, co si zákazník objednal

Kontakt

Ovoce do práce s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Philippová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ovoce do práce s.r.o. (IČO 02840049), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.