Prodavač/ka, zástupce vedoucího prodejny Nová Paka

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krkonošská 361, Nová Paka, Královéhradecký

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

PRODAVAČ/KA, ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail:chudoba@jednotanp.com, bližší informace na tel.: 603 259 225 p. Chudoba.
Požadavky: uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita
Náplň práce: objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny
Nabízíme: mzda 14 000 - 20 000,- a výše dle dosažené tržby, příspěvek na stravování Kč 2100,- měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

Kontakt

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Kontaktní osoba:
Miroslav Chudoba   +420 603 259 225

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka o smazání nebo o opravu osobních údajů.