Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bucharova 2641, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Fortinet, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bucharova 14, Praha 5
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr: antonie@czechrelocate.cz, kont. os. Antonie Zahnová, tel.: 731 245 723. Zájemci s doporučenkou, nechť pošlou e-mail, budou obratem kontaktováni, aby byl domluven termín schůzky.
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Nejméně středoškolské vzdělání, arabský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Kontakt

Fortinet, organizační složkaKontaktní osoba:
Antonie Zahnová   +420 731 245 723

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Fortinet, organizační složka (IČO 24829102), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.