Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři Praha

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bucharova 2641, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Fortinet, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bucharova 14, Praha 5
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr: antonie@czechrelocate.cz, kont. os. Antonie Zahnová, tel.: 731 245 723. Zájemci s doporučenkou, nechť pošlou e-mail, budou obratem kontaktováni, aby byl domluven termín schůzky.
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Nejméně středoškolské vzdělání, arabský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Kontakt

Fortinet, organizační složkaKontaktní osoba:
Antonie Zahnová   +420 731 245 723

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fortinet, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fortinet, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.