Vedoucí kuchař/ka teplé kuchyně Prostějov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrahovická 711, Prostějov, Olomoucký

Společnost KAJA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní šéfkuchaři.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt pouze po tel. domluvě paní Smékalová, tel.: 724 123 458 (volat v době Po-Pá 8:00-16:00hod.) nebo e-mail daniela.smekalova@desi.cz. Požadavky: praxe v oboru kuchař, vyučení v oboru není podmínkou. Jedná se o přípravu teplých pokrmů. PD: Po-Pá 5:30-14:00 hod. PP na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Zaměstnanecké benefity: stravenky, stabilizační odměna. Místo výkonu práce: Vrahovická č.p. 711, Vrahovice

Kontakt

KAJA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Daniela Smékalová   +420 724 123 458

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KAJA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KAJA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.