švadleny sportovních oděvů Vrbátky

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 199, Vrbátky, Olomoucký

Společnost Dana Dokoupilová hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Kontakt e-mailem ddspor@ddsport.cz nebo telefonicky 603 528 668.
Požadujeme: ochota učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost. Praxe v oboru výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme).
Pracovní náplň: šití sportovních oděvů.
Nabízíme: stabilní dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení. Dovolená 25 dnů. Věrnostní program. 13. plat. PD: Po-Pá 6.00- 14.30 hod. Pracoviště: Dubany 199, okr. Prostějov

Kontakt

Dana Dokoupilová

Kontaktní osoba:
Tomáš Dokoupil   +420 603 528 668

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dana Dokoupilová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dana Dokoupilová o smazání nebo o opravu osobních údajů.