Plánovač/ka výroby Prostějov

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Své životopisy prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com

Čím se budete zabývat:
*evidence, zpracování a aktualizace odvolávek, termínové plánování a sledování plnění produkčních plánů s ohledem na principy štíhlé výroby
*plánování a zajišťování materiálových vstupů do výroby
*vedení skladové evidence vstupního materiálu a vyrobených dílů a optimalizace zásob s ohledem na produktivitu výroby
*zpracování evidence rozpracované výroby
*podílení se na plánování nových projektů
sběr dat a navazující analýzy pro potřeby vedení výroby

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
*min. SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
*praxe v oblasti plánování výroby, oblast automotive výhodou
*dobrá znalost anglického /německého jazyka, druhý jazyk výhodou
*výborná znalost programů MS-Office

Co od Vás očekáváme?
*výborné organizační schopnosti
*proaktivní, zodpovědný a samostatný přístup
*týmovou spolupráci

Co Vám nabízíme:
*nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
*5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
*stabilní, dlouhodobé zaměstnání
*kariérový rozvoj s možností celosvětového uplatnění
*flexibilní pracovní dobu
*jazykové vzdělávání
*a další zaměstnanecké benefity

Kontakt

MUBEA - HZP s.r.o.

Kontaktní osoba:
Luboš Jadrný, Personalista

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.