Obsluha horizontální vyvrtávačky Prostějov

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrahovická 4299, Prostějov, Olomoucký

Společnost WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Kontakt paní Wallová e-mail: d.wallova@wisconsineng.cz nebo s životopisem osobně v sídle společnosti v době 9:00-13:00hod. Požadavky: vyučen v oboru se strojírenským zaměřením, čtení výkresové dokumentace, zkušenosti vítány. Spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost. Doba určitá s možností prodloužení. PD: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Uvedené platové rozmezí dle zkušeností.

Kontakt

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Danuše Wallová, vedoucí personálního úseku   +420 582 401 911

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.