Technici údržby Třinec

Plat: 18 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 745, Třinec, Moravskoslezský

Společnost Daechang Seat s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

PS na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme - platná vyhl. 50/78 Sb., zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním provozu, samostatnost, loajální přístup, zodpovědnost.
Náplň práce - zabezpečení údržby a opravy výrobního i nevýrobního vybavení, zajištění plynulé výroby, kvality a dodržování bezpečnostních zásad, plány oprav s ohledem na technické problémy a požadavky na výrobní plány, zodpovědnost za mechanickou údržbu výrobních elektroinstalací.
Směnnost - denní 5:50 - 17:50, noční 17:50 - 5:50.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: personalni@godsc.cz
Pracoviště: Třinec

Kontakt

Daechang Seat s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Štěpánová   +420 725 466 686

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Daechang Seat s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Daechang Seat s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.