Traktoristé - obsluha zemědělských strojů Tištín

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 240, Tištín, Olomoucký

Společnost Agrodružstvo Tištín hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Kubešová tel.: 582 388 438 (Po-Pá 10:00-15:00 hod.), e-mail agrodruzstvo.tistin@seznam.cz.
Požadavky: ŘP sk. T, sk. C výhodou. Náplň práce: polní práce, sklizně, doprava. Jednosměnný provoz. V době sklizní prodloužená pracovní doba.
Nabízíme: příspěvek na dovolenou 2000 Kč, na Vánoce 2000 Kč, 5 dní dovolené navíc, stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Pracoviště: Tištín 240

Kontakt

Agrodružstvo Tištín

Kontaktní osoba:
Helena Kubešová   +420 582 388 438

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Agrodružstvo Tištín (IČO 49970763), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.