Kontrolor ve strojírenské výrobě - svařovna Letovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 333, Letovice, Jihomoravský

Společnost LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

DÍLENSKÝ KONTROLOR/KA SVAŘOVNY
provádí kontrolu vyráběných dílů, měření konvenčními měřidly, vystavování rozměrových protokolů, vizuální kontroly svarů.
Požadujeme:
Vyučení v oboru, zkušenosti s měřením, 3D měření výhodou.
Znalost vizuální kontroly svarů a jejich vyhodnocení
Orientaci v technické dokumentaci (čtení výkresů), znalost MS Excel, spolehlivost, důslednost a ochotu se dále učit.
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní pracovní pozici, vzdělávací příležitosti - jazykové kurzy, závodní stravování.

Kontakt

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.Kontaktní osoba:
-   +420 516 487 712

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. (IČO 25526278), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.