Dělník v prádelně a čistírně (obsluha strojů a zařízení) Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nemocniční 4446, Jablonec nad Nisou, Liberecký
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách.

Popis pracovní pozice

DĚLNÍK/ce – nemocniční prádelna

- jedná se o fyzicky náročnou práci (manipulace s prádlem baleným v pytlích, velkým množství prádla v jedné várce, apod.) Nutná fyzická zdatnost!!!

Náplň práce:
- příjem a značení prádla, oděvů
- obsluha a údržba technologického zařízení při praní prádla
- třídění, kompletace a balení zakázek k expedici
- vedení příslušné evidence a záznamů

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost

V případě zájmu o pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí oddělení prádelny – p. Blanku Kudrnáčovou – tel: 483 345 195

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)

Kontakt

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

Kontaktní osoba:
Blanka Kudrnáčová   +420 483 345 195

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. (IČO 00829838, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.