Prodejce ojetých vozů Choustníkovo Hradiště

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 40, Choustníkovo Hradiště, Královéhradecký

Společnost OLFIN Car s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje.

Popis pracovní pozice

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ
- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody
- Požadujeme: praxe v prodeji ojetých vozů, řidičské oprávnění skupiny B, dobrá úroveň práce s PC, příjemné vystupování a komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, pečlivost, schopnost práce v týmu, výhodou: praxe s akvizičním prodejem, SŠ technického směru, znalost cizího jazyka (AJ, NJ)
- Nabízíme: po zkušební době služební automobil a mobilní telefon i pro soukromé účely, práci s nejmodernější automobilovou technikou, zázemí silné prosperující společnosti, motivační osobní ohodnocení, možnost osobního rozvoje a vzdělání včetně pravidelných školení , stravenky
V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na email: kariera@olfincar.cz

Kontakt

OLFIN Car s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Kubátová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLFIN Car s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLFIN Car s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.