Masér / ka (ve zdravotnictví) Karlovy Vary

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Imperiálu 7, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Imperial Karlovy Vary a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní maséři ve zdravotnictví.

Popis pracovní pozice

KONTAKT:
telefonicky 353207308, 603198026 e-mailem HR@imperial-group.cz

4* lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

MASÉR - MASÉRKA ve zdravotnictví

NABÍZÍME:
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* odpovídající mzdové ohodnocení až do 22 000,- Kč, placené zdravotní volno Sick Days
* personální obědy za 15,- Kč
* získání zkušeností z prestižních lázní pod vedením špičkových profesionálů
* přátelský a stabilní kolektiv
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* další profesní vzdělávání
* pracovní doba 6:50 - 15:20

POŽADUJEME:
* osvědčení maséra ve zdravotnictví
* znalost RJ; AJ či NJ výhodou
* příjemné a profesionální vystupování
* komunikativnost a spolehlivost, bezúhonnost

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci